تماس با ما     درباره ما

جمعه - 1398/3/3
نسخه چاپی
اعزام 300 خادم البرزی برای خدمات‌رسانی در موکب‌های اربعین
برای خدمات رسانی به زائرین پیاده روی اربعین حسینی، 300 نفر خادم به موکب های مستقر در نجف اشرف و کربلای معلی اعزام می شوند.
« خبر فعالیت ها »             1395/8/18 *** 23:38:4             تعداد بازدید: 830

اعزام 300 خادم البرزی برای خدمات‌رسانی در موکب‌های اربعین

 
 
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز گفت: برای خدمات رسانی به زائرین پیاده روی اربعین حسینی، 300 نفر خادم به موکب های مستقر در نجف اشرف و کربلای معلی اعزام می شوند
  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات سلیمان شکری در جمع خبرنگاران افزود: در نجف اشرف پنج موکب و در کربلای معلی یک موکب توسط این ستاد ایجاد شده است.

شکری اظهار داشت: این موکب ها که از 10 روز قبل از اربعین فعال می شوند تا پنج روز پس از آن نیز فعال هستند که دلیل آن برای رفاه حال زایرین و خدمات رسانی به آن ها است زیرا موکب های عراقی فورا پس از اربعین جمع آوری می شوند.

وی در ادامه به ارسال چهار کاروان کمک ها و نذورات مردمی این استان برای تجهیز و پشتیبانی از موکب های استان البرز مستقر در نجف اشرف در کشور عراق خبر داد و گفت: این کمک ها که شامل تجهیزات و مواد غذایی هستند بیش از 20 میلیارد ریال ارزش ریالی دارند.

شکری، این تجهیزات شامل امکانات برپایی موکب از جمله اسپیس- لوله- داربست- برزنت- تانکر آب، سرویس بهداشتی- حمام- موکت- پتو و دستگاه های تمام اتوماتیک کباب پز و نانوایی و مواد غذایی از جمله: برنج- آرد- گوشت- حبوبات-میوه و آب معدنی برشمرد.

وی با اشاره به اینکه این کاروان ها در قالب بیش از 58 تریلر و کامیون ارسال شده اند، افزود: موکب های استان البرز در نجف اشرف روزانه 25 هزار نفر و موکب مستقر در کربلای معلی روزانه 5 هزار نفر را پذیرایی و اسکان می دهند.

شکری بیان داشت: مردم و خیران می توانند علاوه بر اهدای اجناسی مانند زیرانداز- پتو وسایر لوازم مورد نیاز، کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به ستاد بازسازی عتبات عالیات یا حساب استان البرز به شماره 776648288 و شماره کارت 4742-4599- 7011- 6037 بانک کشاورزی و بانک های اعلام شده استان واریز نمایند.

موکب استان البرز در 5 فاز کنار هم در نجف اشرف جنب پله برقی ورودی به حرم حضرت علی (ع) خیابان شارع الحولی و در کربلا ستون 1418 موکب امام حسن مجتبی (ع) دایر است.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها