تماس با ما     درباره ما

جمعه - 1398/3/3
نسخه چاپی
همایش اربعینیان
روز یکشنبه 95/10/5 سالن میلاد کرج شاهد همایشی زیبا و معنوی بود . همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی .
« خبر فعالیت ها »             1395/10/5 *** 19:14:52             تعداد بازدید: 777

روز یکشنبه 95/10/5 سالن میلاد کرج شاهد همایشی زیبا و معنوی بود . همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی . این همایش به همت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز برگزار گردید .

 در این همایش نورانی ، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه محترم کرج – مسئولین ستاد مرکز – معاو ن استاندار البرز – شهرداران و مسئولین ستادهای شهرهای استان – تعدادی از مدیران کل و مسئولین استانی و شهرستان کرج حضور داشتند. همچنین تعدادی از خادمین ستادهای شهرهای استان ، خصوصا آنها که در موکب استان البرز در نجف اشرف به زائرین حماسه اربعین خدمات رسانی داشتند .

ابتدا حضرت آیت الله حسینی همدانی امام جمعه کرج در مورد حماسه اربعین و اهمیت آن و ثواب پیاده روی و زیارت حضرت امام حسین علیه السلام بیاناتی  ایراد فرمودند و از خادمین ستاد در امر اسکان و پذیرایی از زائرین اربعین حسینی تشکر نمودند .

 سپس آقای شوشتری جانشین ستاد عتبات عالیات مرکز ، از روند بازسازی عتبات سخن گفتند . اعلام پایان طرح های کوچک و بزرگ بازسازی و تعمیرات حرمها و آغاز توسعه و طرح های بزرگ در حرمهای شریف را به تفصیل بیان نمودند .

از جمله این طرح ها ، ساخت صحن مطهر حضرت زهرا (سلام الله علیها ) در نجف به زیر بنای 218000 متر مربع – صحن عقیله بنی هاشم ( حضرت زینب کبری سلام الله علیها) در کربلا با زیر بنای بیش از 46000 متر مربع  – صحن های امام رضا علیه السلام و صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه) در کاظمین

 

پس از مداحی و عطر آگین شدن فضا با نوای ذاکر اهلبیت آقای عطا آبادی ، به تعدادی از مسئولین و خادمینی که در اربعین امسال خدمات شایانی انجام داده بودند هدایایی به رسم احترام و تقدیر از زحمات آنان توسط امام جمعه محترم کرج و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات اعطا گردید .

                            

 

 

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها