تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
خدمت‌رسانی البرزی‌ها به ۲۵ هزار زائر اربعین
رئیس ستاد بازسازی عتبات علیات استان البرز:البرز با مشارکت مردم توانست به بهترین نحو از زائران حسینی پذیرایی کند.
« خبر فعالیت ها »             1395/11/2 *** 20:27:47             تعداد بازدید: 758
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز با بیان اینکه این استان در ایام اربعین وظیفه خدمت‌رسانی به ۲۵ هزار زائر کربلا را برعهده داشت، گفت: البرز با مشارکت مردم توانست به بهترین نحو از زائران حسینی پذیرایی کند
  

سلیمان شکری در گفت‌وگو با ایکنا اظهار کرد: خوشبختانه البرز امسال از فرصت و شرایط مناسب‌تری برای خدمت‌رسانی به زائران حسینی برخوردارشد و با مشارکت مردم، خیرین و کمک‌های دولتی توانست پذیرایی آبرومندی از عاشقان حسینی به عمل آورد.

وی افزود: امسال مسئولیت پذیرایی و اسکان ۲۵ هزار زائر حسینی به البرز واگذار شده بود که این استان با اعزام ۶۴ دستگاه کامیون، کامیونت و تریلر با محموله‌های خوراکی به زائران خدمت‌رسانی کرد.

این مسئول بیان کرد: البرزیان برای اعزام این اقلام دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کمک کردندکه  بنابر ساختار جمعیتی و قدرت معیشتی مردم، البرز یکی از استان‌هایی بود که بیشترین کمک‌ها و نذورات را داشته است.

شکری در ادامه از روند بازسازی عتبات عالیتات سخن به میان آورد و گفت: البرز سال گذشته کار ساخت ضریح حبیب بن مظاهر(ع) را به پایان رساند و امسال نیز عهده دار ساخت ۶ درب ضریح آقاسید محمد(ع)، عموی بزرگوار امام زمان(عج) شده است و امیدواریم در نیمه اول سال آینده کار ساخت به اتمام برسد.

رئیس ستاد عتبات عالیات البرز اضافه کرد: یکی از تاکیدات مسئولان کشور به مردمی بودن بازسازی عتبات عالیات است و ما نیز تمامی برنامه‌های اجرایی در عتبات را از طریق مشارکت‌های مردمی انجام می‌دهیم.

وی در پایان گفت: بیشترین کمک‌های مردمی در ماه‌های محرم، صفر و روزهای اربعین حسینی انجام می‌گیرد و در بررسی های انجام شده، بیشترین کمک به ستاد از سوی قشر ضعیف بوده است.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها