تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
جلسه هماهنگی طرح یاوران حسینی
جلسه هماهنگی برای اجرای بهتر " طرح یاوران حسینی " در سال 1396
« خبر فعالیت ها »             1395/11/3 *** 21:56:45             تعداد بازدید: 820

در تاریخ 95/11/3 جلسه ای با شرکت مسئولین آموزش و پرورش استان البرز و ستاد بازسازی عتبات عالیات البرز و کرج در سالن اجتماعات آموزش و پرورش استان البرز بر گزار گردید . در این جلسه آقای مهرانی نیا  معاون مدیر کل آموزش و پرورش ضمن خوشامد گویی به حضار ، در مورد اهمیت و تاریخچه اجرای طرح یاوران حسینی در استان البرز سخنان کوتاهی ایراد نمودند .

سپس آقای فعلی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و  آقای عرب محمدی مسئول کارگروه ستاد ، بیاناتی در مورد چگونگی اجرای این طرح نورانی در پنج سال گذشته ایراد نمودند.

طرح فوق  ابتدا در نواحی 4 گانه آموزش و پرورش کرج اجرا گردید و  مورد توجه مسئولین ستاد بازسازی  استان و کشور نیز قرار گرفته و قرار شد در سطح استان بطور هماهنگ اجرا گردد . در این رابطه تفاهم نامه ای نیز بین این دو نهاد تدوین و به امضا رسیده است .

در این جلسه تصمیم گرفته شد در سالهای آتی که ماه محرم در زمان" سال تحصیلی " قرار نمی گیرد این طرح، بجای هشتم محرم ، در زمان دیگری مثل اربعین یا ایام فاطمیه اجرا شود .

ان شا الله به زودی در جلساتی با شرکت هردو ارگان فوق .نقاط ضعف و قوت اجرای طرح در سالهای گذشته بررسی و برای آینده مورد نظر قرار گیرد .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها