تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
ترمیم و بهسازی حرم حضرت زینب (س) با مشارکت همگانی
« خبر اطلاع رسانی »             1395/11/14 *** 9:36:22             تعداد بازدید: 551
مسئول مزارات ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مراحل تأیید اجرای طرح توسعه حضرت زینب (س) انجام و توافقات لازم صورت گرفته و قرار است که با تعیین متبرعین و مشارکت حرم مطهر حضرت زینب (س) اقدامات خاصی جهت طرح جامع حرم انجام شود
  

جمشید گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در حرم مطهر حضرت زینب (س) در سوریه، گفت: الحمدالله با توجه به تحولات خوب صورت گرفته در کشور سوریه، ستاد بازسازی عتبات عالیات نزدیک 2 سال است که اقداماتی را در حرم مطهر حضرت زینب (س) انجام داده است.

وی افزود: اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در حرم مطهر حضرت زینب (س) تاکنون شامل ترمیم بنای این حرم بوده که البته قرار است جهت بهسازی و توسعه حرم مطهر حضرت زینب (س) اقداماتی با مشارکت برخی از ارگان‌ها، سازمان‌ها و مجموعه‌های فعال در امور خدماتی  انجام شود.

مسئول مزارات ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: بحث ترمیم و بهسازی محیط اطراف حرم مطهر حضرت زینب (س) بعد از نهایی شدن به اطلاع مردم خواهد رسید.

گودرزی خاطرنشان کرد: هم اکنون بحث توسعه حرم مطهر حضرت زینب (س) در حد طراحی است و اقدامات اجرایی در این خصوص صورت نگرفته و فقط طرح جامع توسعه حرم حضرت زینب (س) تهیه شده که به مقامات سوری و همچنین تولیت حرم مطهر حضرت زینب (س) و وزارت داخلی و شهرداری دمشق اعلام و منتظر نظرات آنها هستیم.

وی گفت: وقتی مراحل تأیید اجرای طرح توسعه حضرت زینب (س) انجام و توافقات لازم صورت گرفته و قرار است که با تعیین متبرعین و مشارکت حرم مطهر حضرت زینب (س) اقدامات خاصی انجام شود.

مسئول مزارات ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات آمادگی لازم را برای جذب کمک‌های مردمی ناذرین جهت توسعه و بهسازی حزم مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) دارد.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها