تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/4/4
نسخه چاپی
خیرین کرجی 1.5میلیارد تومان به بازسازی و توسعه عتبات کمک کردند
« خبر اطلاع رسانی »             1395/11/16 *** 20:42:9             تعداد بازدید: 502
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج از اهداء یک میلیارد و 500 میلیون تومان کمک‌های مردمی این شهرستان به بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه خبر داد
  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، جعفر یعقوبی از ایجاد ساختار تشکیلاتی نوین در ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج از سال 90 خبر داد و گفت: این ساختار متشکل از مدیریت جذب و مشارکت های مردمی، مدیریت امور مالی، مدیریت امور اداری، مدیریت امور فرهنگی، مدیریت امور بانوان و مدیریت اعزام و پشتیبانی است.

یعقوبی با اشاره به اینکه 6 کار گروه فعال در ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج حضور دارد، افزود: کارگروه مساجد و هیاتها، کارگروه ادارات، کارگروه اصناف، کار گروه کارخانجات، کار گروه سیار و کار گروه آموزش و پرورش در این ستاد زیر نظر مدیریت جذب مشارکتهای مردمی مشغول فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه هیچ یک از اعضاء و خادمین ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج برای کار در این ستاد هیچ حقوقی دریافت نمی کنند، تصریح کرد: این ستاد اجازه مصرف نذورات را در غیر محل اعلام شده توسط متبرعین ندارد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج با تاکید بر اینکه با سازماندهی جدید ستاد عتبات عالیات شهرستان کرج، از ابتدای سال 90 هدایا و نذورات جمع آوری شده توسط خادمین ستاد هر ساله بیشتر شده است، اظهار کرد: در سال 95 بالغ بر 1 میلیارد و 500 میلیون تومان توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات جمع آوری شده است.

یعقوبی با اشاره به اینکه طرح یاوران حسینی از سال 90 آغاز شده و هر ساله بر عظمت و دایره فعالیت آن افزوده می‌شود، گفت: طبق برنامه ریزی های مدون شده هر ساله در هشتم ماه محرم در تمامی ادارات و نهاد ها، اصناف، کارخانجات و مساجد در سطح شهرستان کرج ضمن ارائه اهداف عالیه ستاد و گزارش کارهای انجام شده و پروژه های در دست اقدام، هدایا و نذورات مردم ولایتمدار و دوستدار اهل بیت (ع) جمع آوری می شود.

وی عنوان کرد: جهت دسترسی بیشتر و راحت تر مردم شهرستان کرج، ستاد هایی در شهر های اقماری تشکیل شده است که همانند ستاد اصلی در انجام کارها و جمع آوری هدایا و نذورات و ترتیب اعزام داوطلبین به شهر های مقدس و انجام کار های مربوط به ساخت و ساز حرم ها انجام وظیفه می کنند.

یعقوبی گفت: از اواخر سال 94 ستاد های بازسازی عتبات عالیات مهرشهر، محمد شهر، کمالشهر، ماهدشت، گرمدره و آسارا که زیر نظر ستاد شهرستان کرج فعالیت می نمودند از این ستاد متنزع و مستقیما تحت نظر ستاد استان البرز فعالیت نموده و در خدمت اهداف عالیه ستاد می‌باشند.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها