تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/4/4
نسخه چاپی
تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات
آئین تودیع و معارفه مسئول سابق و جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات برگزار شد.
« خبر اطلاع رسانی »             1395/12/6 *** 16:34:32             تعداد بازدید: 510
آئین تودیع و معارفه مسئول سابق و جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حجت السلام و المسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در این مراسم خدمت به آستان اهل بیت علیهم السلام را یک توفیق الهی دانست و گفت: باید قدردان این فرصت معنوی بود.

وی با اشاره به سیره امام راحل در زندگی فردی و اجتماعی گفت: منش امام و رهبری، الگویی برای تمامی مسئولان نظام است تا با ساده زیستی، خود را از گزند تجمل و مادی گرایی مصون دارند.

همچنین حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در این مراسم با اشاره به گذشت بیش از یک دهه از فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: در سال های اخیر حجم کارها و وسعت پروژه‌های در دست اجرای ستاد افزایش چشمگیری داشته است.

وی با بیان اینکه افزایش فعالیت‌های ستاد و پشتیبانی مردم و خیرین وظیفه دست‌اندرکاران را سنگین تر از گذشته کرده است، افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات آماده است تا گزارش ریز عملکرد خود را در اختیار مردم و نهادهای نظارتی بگذارد.

وی تاکید کرد: ستاد بازسازی عتبات به‌عنوان امین مردم و خیرین، تمام تلاش خود را معطوف می‌کند تا وجوهات و کمک‌های اهدایی براساس موازین فقهی و مطابق نظر ناذران هزینه شود.

درپایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام علی فصیحی رامندی تجلیل و حجت الاسلام کاظم محمدی به‌عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات معرفی شد.

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها