تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
پرواز خادم به سوی مخدوم
خادم الحسین کربلایی صفدر پیر هادی پس از عمری خادمی ، به جوار مولایش سید الشهدا پرواز کرد .
« خبر اطلاع رسانی »             1396/1/29 *** 0:27:53             تعداد بازدید: 435

انا لله وانا الیه راجعون
"وَلِلهِ الحَمد عَلی ما هَدانا ". "وَلَه ُالشُّکر " مدام این ذکر بر زبانش جاری بود . مرحوم پیر هادی را میگویم . همواره تبسم برلب داشت . روزانه صدها بار این اذکار شریف را تکرار میکرد .
چند سال بود که اولین فردی بود که دربهای ستاد کرج را باز میکرد . با تلاشی خستگی ناپذیر در خدمت خادمین ستاد بود . کم میگفت و زیاد کار میکرد . بی توقع بود . هماره سرحال و شاد بود به همه روحیه میداد . او را که میدیدی خستگی از تنت بدر میشد . خصوصا با چای های داغ و ذکرهای " وَلَهُ الشُّکرش" .خداوند تبارک و تعالی غریق رحمتش فرماید . ودر ملکوت خویش میهمان اربابان با صفایش یعنی ائمه اطهار قرارش دهد .  وامام حسین(ع)َ را یار و یاورش . که ، او ، این امام را خیلی دوست داشت وبرای زیارتش بسیار مشتاق بود .
این اواخر که کسالت داشت ،کمتر زیارتش میکردیم . خصوصا بعد از درگذشت همسر گرامی اش اورا سرحال نمیدیدیم . دیگر آن پیر هادی همیشگی نبود . داغ از دست دادن یاور و بیماری، سخت اورا آزرده بود. اما همیشه امید داشت و آرزو میکرد هرچه زودتر شفای کامل یابد و مجددا در کنار خادمین ستادبه ارباب بی کفنش حضرت سید الشهدا(ع)  خدمت کند . ولی ......خداوند متعال اورا به جوار خویش فراخواند تا شاید در آن دنیا بهتر بتواند خادم امام و مرادش باشد . روحش شاد، غفران و رحمت الهی نصیبش باد. ان شاالله .
خداوند تبارک و تعالی به خانواده محترم این عزیز صبر جمیل و اجر جزیل عنایت فرماید .
                                                                                                روابط عمومی ستاد باز سازی عتبات عالیات شهرستان کرج

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها