تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
دعوت خادمان افتخاری
« خبر اطلاع رسانی »             1396/2/17 *** 23:39:3             تعداد بازدید: 442

دعوت به همکاری

هرکه دارد هوس کرببلا بسم الله

ازکودکی پای روضه ها می نشستیم و می شنیدیم و دعا دعا میکردیم تا زیارت کربلا قسمت مان بشود و با گریه ادامه میدادیم  " یا امام حسین (ع) : ای کاش در رکابت بودیم و به یاریت می شتافتیم " .

.... اینک به یاری خداوند تبارک و تعالی این زمینه فراهم گردیده است

نه تنها به زیارت حرمهای شریف ائمه اطهار (ع) میرویم ، بلکه در بازسازی وتعمیر" این قطعات بهشتی" هم شرکت میکنیم . امید است این راه روشن سالهای سال باز باشد وخدای ناکرده نیاید روزی که این باب رحمت ، توسط دشمنان اسلام بسته شود .

پس بشتابیم ودر بازسازی عتبات عالیات و بارگاه های نورانی معصومین (ع) فعالانه شرکت کنیم .

در راستای این هدف مقدس ، ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج ، علاوه برانجام اموربازسازی و جمع آوری هدایا و نذورات مردمی، کارهای فرهنگی زیادی نیز باید انجام دهد تا امت اسلامی مان با این خاندان نور و معرفت بیشتر آشنا شده و فعالیتهای انجام شده توسط خادمان امیرالمومنین (ع) به اطلاع دیگران برسد. لذا نیاز به همکاری شما می باشد .

 از خواهران وبرادران عزیزی که در زمینه های اداری – فنی – مالی – فرهنگی و روابط عمومی مهارت دارند دعوت به همکاری می نماید .

افرادی نیز که در امور رایانه از قبیل طراحی بافتوشاپ وفری هند و کرل و.. ویا میکس فیلم – تهیه نمایشگاه عکس – تهیه بروشور وتراکت و نشریه و.. مهارت دارند  مارا یاری فرمایند .

از علاقمندان تقاضا می گردد به ستادهای بازسازی عالیات مراجعه فرما یند تا امکان مشارکت آنها در این امر نورانی فراهم گردد .  

 ضمنا از همه عزیزان تقاضا میشود هرگونه عکس – فیلم – دلنوشته – مطلب و ... در مورد عتبات دارند برای ما ارسال فرمایند .

قابل یاد آوری است که تمامی اعضای این ستاد بدون دریافت هرگونه حقوق و دستمزد مادی به خدمت در این بارگاه مشغول میباشند و پاداشی بجز رضایت خداوند متعال ومحبت اهل بیت علیهم السلام را طلب نمی کنند  .

 

روابط عمومی و امور فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج

 

 

 

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها