تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
دیدار آقای مهندس پلارک با خادمین ستاد البرز
بازدید آقای مهندس پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور از کارگاه ساخت دربهای حرم آقاسید محمد در شهرستان کرج
« خبر اطلاع رسانی »             1396/2/19 *** 23:15:44             تعداد بازدید: 463

بازدید آقای مهندس پلارک  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور از کارگاه ساخت دربهای حرم آقاسید محمد در شهرستان کرج

روز یکشنبه96/2/17 آقای مهندس پلارک  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور ضمن بازدید از کارگاه ساخت دربهای حرم آقا سید محمد در شهرستان کرج و بررسی پیشرفت کارها ، با تعدادی ازخادمین ستاد بازسازی استان البرز نیز دیدار داشتند . در این دیدار و گفتگوی صمیمانه  ایشان از محبت و عشق مردم این استان به اهل بیت علیهم السلام و مشارکت جدی و فعال آنان در بازسازی عتبات عالیات تقدیر و تشکر نمودند و فرمودند با توجه به گزارش خوب و زیبایی که از عملکرد شما دیدم ، از همه ی خادمین و مردم ولایتمدار استان قدردانی می نمایم . بحمدالله توان و استعداد مردم این استان در انجام خدمات و بازسازی حرمها بسیار بالا و موثر بوده است .

مردم کرج و استان البرز از اولین شهر هایی بودند که به محض تاسیس ستاد بازسازی در کشور ، در کرج ستادتشکیل داده و بازسازی را در حرمها ومخصوصا شهر مقدس نجف آغاز کردند . ساخت ضریح حبیب بن مظاهر که افتخار مردم استان البرز است بحمدالله به خوبی انجام شد و به همین دلیل ، تصمیم گرفتیم ساخت 6 درب از دربهای حرم آقا سید محمد (ع ){ درشهر بلد نزدیکی سامرا} را به مردم ولایتمدار این استان واگذار نماییم . ان شالله با وجود شوق و عشق و توان بالایی که در این مردم شریف وجود دارد ، در آینده نیز پروژه های دیگری را به مردم این استان سرفراز خواهیم سپرد .

قبل از این دیدار ایشان از مزار شهدای گمنام در محل هیئت انصار الامام رزمندگان کرج بازدید و برای علو درجات آن شهیدان والا مقام به ایراد قرائت دعا و فاتحه پرداختند .

ایشان در همین روز دیداری با حضرت آیت الله حسینی همدانی نماینده مقام معظم رهبری در استان البرز و امام جمعه شهرستان کرج داشتند .

یکی از دربهای آماده شده از دربهای حرم آقا سید محمد

 

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها