تماس با ما     درباره ما

جمعه - 1398/3/3
نسخه چاپی
خدمات خاص خادمین در شبهای قدر
« خبر فعالیت ها »             1396/3/26 *** 17:5:39             تعداد بازدید: 449

تبیین اهداف عالیه ستاد بازسازی ، که همانا ترویج و گسترش فرهنگ تشیع میباشد ، توسط خادمین ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج در ماه مبارک رمضان و خصوصا شبهای قدر به شکل بسیار گسترده ای انجام میشود . این عزیزان در مساجد - محافل - هیئتها و نماز جمعه حضوری فعال دارند .

تعدادزیادی از مساجد و حسینیه ها و هیئتهای بزرگ رزمندگان اسلام ، شبهای ماه مبارک میزبان پرچمهای مقدس حرم امام حسین (ع) و  حرم امام علی (ع) و حرم مطهر حضرت زینب کبری بودند و نمازگزاران و عزاداران با اهدای نذورات خویش، توسعه ی فضاهای بهتر و بیشتر در حرمها و ایجاد امکانات برای زائرین آل الله را فراهم نمودند .

با هماهنگی امام جمعه محترم کرج و نماینده مقام معظم رهبری در استان البرز ، روز جمعه  26 خرداد96 یکی از مسئولین این ستاد ، در سخنان کوتاهی قبل از خطبه ها ، نقش و اهمیت فعالتهای ستاد بازسازی عتبات عالیات را برشمرد و از پروژه های انجام شده و در دست اجرای این ستاد در امر توسعه ی حرمهای ائمه علیهم السلام مطالبی ارائه نمود و خادمین ستاد در بین نمازگزاران، حاضر و به جمع آوری هدایا و نذورات مردم برای بازسازی اعتاب مقدسه پرداختند .

گروه پرچم گردانی این ستاد نیز پرچم مقدس حرم مولا امیر المومنین علی علیه السلام را در حیاط مصلی در معرض دید و زیارت نمازگزاران قرار دادند و آنان با اشکها ی خویش ضمن بوسه باران این پرچم مقدس با ذکر دعا و صلوات هدایا و نذورات خودرا بر روی این پرچم می ریختند .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها