تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
کارگروه پرچم
فعالیت چشمگیر کارگروه پرچم ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج
« خبر فعالیت ها »             1396/4/11 *** 22:54:46             تعداد بازدید: 485

کارگروه پرچم ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج ، امسال با تجهیزات و تغییرات زیادی مشغول خدمت رسانی به امت ولایتمدار استان البرز گردیده است . این کارگروه متشکل از چند تن از خادمین خالص و مخلص ستاد کرج هستند که از ابتدای سال 96 با تهیه لباس متحد الشکل ،شمعدان مخصوص ،و جعبه ی بسیار زیبایی برای حمل پرچم ، ابهت  و معنویت خاصی به حضور خادمین ستاد در مساجد و محافل بخشیده اند .

این عزیزان در مراسم مختلف و خصوصا ماه مبارک رمضان و علی الخصوص لیالی مبارکه قدر ، با هماهنگی های قبلی ودعوت مساجد و هیئتهای مختلف را پذیرفته و با توجه به مشکلات و کمبود امکانات ،حداکثر بهره برداری از زمان و موقعیتها را داشتند .خصوصا در شبهای قدر در چندین مسجد و هیئت حضور یافتند و پرچمهای مبارک و مقدس حرمهای حضرت سیدالشهدا (ع) و امام علی (ع) و حضرت عباس (ع) را برای زیارت و تبرک جستن مردم بین نمازگزاران و عزاداران بردند . مردم عاشق اهل بیت با شوق و احترام زائدالوصفی پرچمها را می بوسند و به سر و صورت خویش میکشند و در همان حال هدایا و نذورات خویش رابر روی پرچم میریزند . خصوصا ، خواهران مومنه زیور آلات خویش را از خود جدا کردند و به بازسازی حرمها اختصاص میدهند .

این گروه ، در طول ماه مبارک رمضان مقادیر قابل توجهی نذورات و زیور آلات جمع آوری نموده و به ستاد کرج تحویل نمودند         ( حدود 22میلیون تومان + 50 گرم طلا )

.

در یکی از شبهای قدر به دعوت برگزار کنندگان مراسمی که برای ایتام تشکیل شده بود و قرار بود ضمن مراسم افطاری ،برای یاری این عزیزان توسط خیرین گرامی گلریزان انجام شود و جهت امورات ایتام و نیازمندان جمع آوری هدایا انجام شود ، این گروه با حضور در آن مراسم نورانی و پرچمگردانی ،تلاش بسیار موثری داشتند و تعدادی از هدایای متبرک حرمها ، توسط افراد خیّر به صورت همت عالی خریداری ودر اختیار ایتام قرار گرفت . در آن شب تمامی عواید پرچمگردانی و فروش اقلام متبرکه بالغ بر20 میلیون تومان گردید . برای مخارج ایتام به مسئولین مربوطه تحویل گردید . وگامی زیبا توسط خادمین ستاد برای مبارزه با فقر و حضور فعال در کارهای نیک و دستگیری از افراد نیازمند انجام شد که جای تقدیر و تشکر دارد .

یاد آوری میگردد که تمامی مساجد و هیئتها و بیمارستانها و نهادهایی که به هر نحوی احساس میکنند نیاز به حضور گروه پرچمگردانی ستاد کرج را دارند میتوانند با هماهنگی قبلی ،از زیارت پرچمها بهره برده و  در کارهای خیر و همچنین ساخت و توسعه حرمها  مشارکت فعال داشته باشند .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها