تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
آسیب شناسی عملکرد ستاد استان در اربعین 95
جلسه آسیب شناسی اربعین 95 و برنامه ریزی اربعین 96 در تاریخ 96/4/28 با حضور رئیس و معاونین ستادو روسای ستادهای شهرستانهای استان البرز برگزار شد .
« خبر اطلاع رسانی »             1396/4/28 *** 0:28:9             تعداد بازدید: 364

در آستانه شهادت ششمین اختر تابناک ولایت وامامت حضرت امام صادق (ع) ، جلسه آسیب شناسی اربعین 95 و برنامه ریزی اربعین 96 در تاریخ 96/4/28 ساعت 9 با حضور رئیس ستاد استان آقای سلیمان شکری ، معاون اربعین اقای کشانی ، معاونین مالی ، اداری ، فرهنگی ، بازرسی ، جذب ، امور شهرستانها و روسای ستادهای شهرستانهای استان و معاونین اربعین ستادهای تابعه با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید توسط آقای غفارنژاد ونواخته شدن  سرود ملی کشور عزیزمان آغاز شد.

در ابتدای جلسه آقای کشانی مسئول ستاد اربعین استان ، با ارائه گزارشی کوتاه، موارد ضعف و قوت عملکرد ستاد اربعین در سال 95 را برشمردند برای رفع نقاط ضعف و آسیبها نظراتی در رابطه با سهولت در امر اسکان و پذیرایی زائرین و خادمین در کشور عراق و اعتاب مقدسه ارائه نمودند .

در ادامه ،چند تن از روسای ستادها و مسئولین اربعین شهرستانهاو مسئولین گروه های مختلف ستاد اربعین ، نظرات و پیشنهاد ات خودرا بیان نمودند .از جمله آقای شهبازی مسئول ستاد شهرستان فردیس نسبت به برقراری ارتباط بهتر بین خادمین ایران و عراق راهکار هایی ارائه دادند که با استقبال حاضرین روبرو شد

آقای خزائلی با در نظر گرفتن مشکلات پخت و پز ، بهداشت خادمین و زائرین در سال گذشته ، از رایزنی هایی که در این مورد با افراد خیر و معتمد انجام شده  خبر داد.

در فاصله ای از جلسه ، آقای شکری ، افرادی که  در سال 96 مسئولیت مرتبط با اربعین دارند را معرفی و احکام آنان را اابلاغ نمود.

در پایان ، آقای شکری مسئول ستاد استان ،با جمع بندی مطالب  و تقسیم کار بین معاونین ستاد استان و اربعین و آرزوی پیشرفت در تمام مسائل ستاد ، فضای جلسه را در اختیار ذاکر اهل بیت حاج حسین رمضانی مسئول ستاد شهر گرمدره قرار داد تا دقایقی از فیض روضه  و مداحی استفاده شود..

این همایش ، با برپایی نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام والمسلمین موحد نوری به پایان رسید.

 

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها