تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
بازدید نمایندگان ولی فقیه در سپاه و نیروی قدس از صحن حضرت زهرا سلام الله علیها
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران همراه با نماینده ولی فقیه در نیروی قدس از مراحل پیشرفت طرح توسعه حرم مطهر علوی دیدن کردند.
« خبر اطلاع رسانی »             1396/5/11 *** 18:43:2             تعداد بازدید: 347
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران همراه با نماینده ولی فقیه در نیروی قدس از مراحل پیشرفت طرح توسعه حرم مطهر علوی دیدن کردند
  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حجج اسلام علی سعیدی و علی شیرازی ضمن بازدید از مراحل پیشرفت طرح صحن و شبستان حضرت زهرا(س) در فضایی صمیمی با عوامل اجرایی گفت وگو کردند.

حجت الاسلام سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران در جریان این بازدید گفت: صحن مطهر حضرت زهرا(س)  قطعه‌ای از بهشت در روی زمین است و  باید در ابتدا  از مجاهدین صحنه عملیات در تحکیم ولایت علوی  و حسینی، خادمان و  تلاشگران ساخت این صحن شریف خسته نباشید گفت.

وی افزود: آنچه در اینجا که با نام مبارک حضرت زهرا (س) مزین شده است مشاهده می‌شود جامعیت کاملی است که ارئه دهنده خدمات فراگیر هم در بخش رفاه حال زائرین و هم در بخشهای دیگر می باشد.

سعیدی خطاب به خیرین و مشارکت‌کنندگان در فیض توسعه حرم مطهر علوی گفت: بی شک هر زائری که در سالهای آینده  در این صحن زیارت کرده و  سلامی به ساحت امیر المومنین حضرت علی (ع) می‌دهد، ثواب و حسنه‌ای نیز به خیرین و مشارکت‌کنندگان در ساخت آن نیز می‌رسد.

حجت الاسلام شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه نیز  اظهار داشت: وقتی انسان به این بنا در جوار بارگاه ملکوتی امیر المومنین نگاه می کند به عینه می بیند وجود این چنین  صحنی یک کار عادی نیست.

وی گفت وضعیت حرم مطهر علوی قبل از ساخت صحن و بعد از آن نشان دهنده لطف الهی است.

وی خاطر نشان کرد در مقام عظمت صحن جامع حضرت زهرا (س) باید گفت یک شهر بزرگ در جوار حرم مطهر علوی در نجف اشرف ساخته شده است.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها