تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
ساختمان اداری پشتیبانی کربلا
بازدید از خادمین اعزامی از استان البرز که درحای بنای ساختمان اداری پشتیبانی ستاد کربلا هستند .
« خبر فعالیت ها »             1396/5/20 *** 18:33:6             تعداد بازدید: 533

تعدادی از خادمین ستاد البرز  دیداری نیز با همکاران خود در ساختمان اداری پشتیبانی " ستاد کربلا " داشتند و با دوستان خویش به گفتگو پرداختند و از روند اجرایی طرح و کمبودها و مشکلات مطلع گردیدند . بحمدالله آقای سراجان مسئول ستاد کربلا از کار این عزیزان بسیار راضی بودند و قرار شد مرتبا همین تعداد از عزیزان مرتبا به کربلا اعزام و قبل از اربعین این ساختمان را آماده نمایند . قرار است ان شالله تعداد زیادی از زائرین اربعین حسینی امسال در این مکان اسکان یابند .

 یاد آوری میشود مسئولیت  اعزام نیروهای متخصص و خدماتی این پروژه برعهده ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج می باشد .

این ستاداز تمامی متخصصین در امور ساختمانی اعم از بنا- کارگر – جوشکار و برقکار سنگ کار – کاشیکار و مانند آن تقاضا نموده از شهرهای استان البرز توسط ستادها به ستاد کرج معرفی تا سریعا این عزیزان برای انجام کارها به کربلای معلی اعزام شوند.

در این دوره تعدادی  بنا و جوشکار  و برق کار و افرادی نیز به عنوان کارگر از شهرستان اشتهارد به این دیار اعزام و در گرمای فوق العاده کربلا از صبح زود تا ظهر و سه ساعت نیز بعد ازظهرها مشغول ساخت و ساز هستند .  خداوند به تمامی خادمین توفیق و سلامتی عنایت فرماید .

گروه اعزامی ، بازدیدی هم از محل موکب استان البرز در اربعین حسینی داشتند . که در حال حاضر چند تن از دوستان مشغول اضافه کردن قسمتی جدید به آشپز خانه بودند .

بسیار زیبا و غرور آفرین بود که دو تن از خادمینی که مشغول کار در این پروژه هستند از "عزیزان جانباز خادم کرجی " هستند که هرکدام یکی از پاهای خویش را در دفاع مقدس تقدیم انقلاب و اسلام کرده اند . برای سلامتی تمامی خادمین خصوصا جانبازان عزیز صلوات .

بازدید از محل موکب استان البرز با توضیحات  حاج آقا شمس از مسئولین اربعین ستاد استان البرز

خادم الحسین حاج خیراله حسینی که سالهاست خالصانه و به دور از هرگونه ریا  در ساخت عتبات مقدس فعالیت می نماید .

خادم الحسین جانباز دفاع مقدس ،حاج آقا فراهانی که با یک پای مصنوعی در حال انجام خالصانه خدمت در موکب البرز برای زائرین اربعین حسینی است .

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها