تماس با ما     درباره ما

یکشنبه - 1398/5/27
نسخه چاپی
مقام اول استان البرزدر بخش اموال منقول و غیرمنقول
در بخش نقدی ،استان تهران، در بخش کالایی استان ایلام، در بخش اموال منقول و غیرمنقول استان‌های قم، البرز و خراسان جنوبی، استان‌های حائز رتبه برتر بودند.
« خبر فعالیت ها »             1396/5/25 *** 17:41:26             تعداد بازدید: 416

یوسف افضلی معاون هماهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بارسازی عتبات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، درباره تحقق پیش‌بینی‌های مشارکت مردم در سال مالی 96-95 گفت: برآورد مشارکت‌های مردمی در سال مالی 95 در بخش استان‌ها 89 میلیارد تومان و برآورد مشارکت‌های مالی وزارتخانه‌ها، اصناف و ایرانیان خارج از کشور، 23 میلیارد تومان بوده که در مجموع رقم پیش بینی‌ 112 میلیارد تومان است

به گزارش فارس،  الحمدالله در بحث استان‌ها مشارکت‌ها و نذورات مردمی کاملاً محقق شده و در بخش وزارتخانه‌ها، ‌اصناف و ایرانیان خارج از کشور فقط 62 درصد از پیش‌بینی‌ها محقق شد.

معاون هماهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات تصریح کرد: در بخش وزارتخانه‌ها و اصناف به‌هیچ‌وجه کمک‌های دولتی به ستاد بازسازی عتبات عالیات صورت نگرفته و نمی‌گیرد و تمامی مشارکت‌ها مردمی بوده و به کارمندان و خانواده‌های آنها و اصناف تعلق دارد، ضمن اینکه نذورات مالی از طریق تبلیغات بسیار کم در جامعه و همچنین جمع‌های دوستانه و خانوادگی انجام شده و به حساب‌های متمرکز ستاد بازسازی عتبات عالیات واریز می‌شود.

استان‌های برتر مشارکت‌کننده در بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه

وی درباره استان‌های برتر در اهدای نذورات خاطرنشان کرد: در بخش نقدی استان تهران، در بخش کالایی استان ایلام، در بخش اموال منقول و غیرمنقول استان‌های قم، البرز و خراسان جنوبی، استان‌های حائز رتبه برتر بودند.

افضلی تصریح کرد: عملکرد استانی مشارکت‌های مردمی نسبت به میانگین جمعیت استان خراسان جنوبی با احتساب پرداخت 5300 تومان به ازای هر نفر و سپس استان‌های مازندران، کرمان، قم، تهران و گیلان استان‌های پیشرو در بخش مشارکت‌های مردمی نسبت به جمعیت‌شان بودند.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها