تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
مهر تایید کمیسیون عمران مجلس بر عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی آخرین وضعیت عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات با حضور ریاست این ستاد در کمیسیون متبوعش خبر داد.
« خبر اطلاع رسانی »             1396/6/8 *** 12:25:46             تعداد بازدید: 353
 
 
مهر تایید کمیسیون عمران مجلس بر عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی آخرین وضعیت عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات با حضور ریاست این ستاد در کمیسیون متبوعش خبر داد
  

محمدرضا رضایی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جزییات جلسه اخیر کمیسیون عمران مجلس، گفت: در این جلسه  آخرین وضعیت عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات با حضور ریاست این ستاد بررسی شد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در این جلسه عملکرد ستاد بازسازی عتبات در توسعه حرم ائمه اطهار علیهم السلام در عراق مورد بررسی قرار گرفت، افزود: در زمینه بهسازی عتبات عالیات از نیروی انسانی و همچنین مصالح ساختمانی داخلی استفاده شده و صدور خدمات فنی و مهندسی نیز به کشور عراق مورد توجه قرار گرفته است.

پیش بینی ها برای سفر ٣ میلیون زائر ایرانی اربعین

وی ادامه داد: سال گذشته ٢.۵ میلیون زائر ایرانی به کشور عراق سفر کرده اند که امسال پیش بینی می شود بیش از ٣ میلیون زائر در ایام محرم و اربعین داشته باشیم.

رضایی گفت: عملکرد ستاد عتبات عالیات در خدمت رسانی به زائران مطلوب بوده و رضایتمندی بالایی را رقم زده است.

توجه جدی به صدور خدمات فنی و مهندسی به عراق

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه با استفاده از پیمانکاران ایرانی در توسعه عتبات عالیات بازار خوبی برای نیروهای داخلی ایجاد شده است، گفت: باید صدور خدمات فنی و مهندسی بیشتری به این کشور صورت بگیرد.

رضایی ادامه داد: خوشبختانه در ساخت و سازهایی که از سوی ستاد عتبات عالیات در کشور عراق صورت گرفته معماری ایرانی اسلامی مدنظر بوده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: گزارش نهایی عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات تقدیم رئیس مجلس شده است.

گفتنی است در ادامه این نشست نمایندگان بر ضرورت رشد بهره گیری از نیروی انسانی ایرانی و خدمات فنی و مهندسی در کشورهای مختلف تاکید کردند.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها