تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
همایش یاوران حسینی (آموزش پرورش)
هفتمین همایش یاوران حسینی با همکاری آموزش و پرورش استان البرز بر گزار گردید .
« خبر فعالیت ها »             1396/7/16 *** 22:40:56             تعداد بازدید: 418

"همایش یاوران حسینی " برای هفتمین سال پیاپی در تاریخ یکشنبه 96/7/16 در "سالن امام علی "آموزش و پرورش استان البرز برگزار گردید. این همایش که همه ساله با همکاری بسیار نزدیک ستاد بازسازی عتبات عالیات و اداره کل  آموزش و پرورش استان البرز برگزار میگردد، جهت هماهنگی بیشتر اجرای "طرح یاوران حسینی" در آموزش و پرورش می باشد .

در این جلسه نورانی آقای فعلی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز- برادرساکی مدیر کل وبرادر  مهرانی نیا معاون  پرورشی آموزش و پرورش استان البرز در مورد اهمیت و عملکرد طرح،  توضیحات کافی ارائه نمودند و سپس آقای عرب محمدی ، مسئول کارگروه آمو.زش و پرورش ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و شهرستان کرج مراحل مختلف اجرای طرح را برشمردند .

از خواهر گرامی خانم صائمیان که چندین سال به عنوان نماینده  آموزش وپرورش ناحیه یک کرج در ستاد بازسازی خدمت می نمودند و اخیرا به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اند با اهدای تابلویی زیبا از طرف ستاد بازسازی عتبات عالیات قدردانی به عمل آمد  . و درخواست شد ان شالله این خواهر گرامی همچنان در حد مقدور به همکاری افتخاری و پر ارزش شان با ستاد باز سازی ادامه دهند .

در پایان  به 40 نفر از دانش آموزانی که " دلنوشته های آنها " از بین صد ها دلنوشته انتخاب شده بود ، لوح تقدیر و هدایایی اعطا گردید و یکی از دانش آموزان نیز دلنوشته خود را قرائت نمود .

دانش آموز " منایی" که دلنوشته زیبایش را با عنوان " نامه ای به ارباب بی کفن " حضرت امام حسین (ع) قرائت نمود .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها