تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
حضور موکب‌داران بیش از 8 استان در مناطق زلزله‌زده/ پخت غذای گرم مهمترین هدف خادمان اهل بیت
موکب‌داران 8 استان کشور برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان اعزام شده یا در حال عزیمت هستند.
« خبر فعالیت ها »             1396/8/26 *** 11:14:25             تعداد بازدید: 340
حضور موکب‌داران بیش از 8 استان در مناطق زلزله‌زده/ پخت غذای گرم مهمترین هدف خادمان اهل بیت
 
قائم مقام ستاد بازسازی عتبات عالیات در امور اربعین با بیان اینکه موکب‌داران 8 استان کشور برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان اعزام شده یا در حال عزیمت هستند، گفت: مهم‌ترین هدف خادمان اهل بیت‌(ع) کمک به زلزله‌زدگان و پخت غذای گرم است
  

جمشید گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم و فارس، درباره عزیمت خادمان اربعین حسینی و موکبهای خدمات‌رسان به مناطق زلزله زده کشور اظهار کرد: بعد از وقوع زلزله و خسارت ناشی از آن، برخی از موکبهای اربعین حسینی که در مسیر بازگشت به استانهای خود بودند راه را به سمت استان کرمانشاه و مناطق حادثه دیده عوض کردند.

وی ادامه داد: برخی موکبها که در روزهای گذشته به کشور بازگشته‌اند به فوریت برای خدمات‌رسانی به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه رهسپار شدند و چادرهای خود را در این منطقه به پا کرده‌اند.

به گفته قائم مقام رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در امور اربعین، بسیاری از موکب‌داران دیگر نیز بعد از استراحتی کوتاه به سمت مناطق زلزله زده عزیمت می‌کنند تا خدمات لازم به ویژه در بحث پخت غذای گرم را انجام دهند.

گودرزی افزود: مقداری از اقلام موکبهای اعزامی به مناطق زلزله زده تهیه شده اما سایر اقلام باید از سوی خیرین و هیئتهای مذهبی و مردم تامین شود.

وی تصریح کرد: آشپزخانه‌ها برای پخت غذا در مناطق زلزله زده در حال احداث است و این فعالیت مهم حداقل در مدت 10 روز انجام می‌گیرد.

قائم مقام رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در امور اربعین توضیح داد: موکبهای برخی استانها به مناطق اعزام شده‌اند و برخی دیگر نیز در حل عزیمت هستند؛ می‌توان در این رابطه از موکب‌داران خوزستان، کرمانشاه، ایلام، تهران، قزوین، گلستان، قم، مرکزی و ... نام برد.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها