تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
خدمات رسانی موکب‌های استان البرز به هموطنان زلزله زده گیلان غرب و سرپل ذهاب
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز از اعزام خادمان دو موکب نورالشهدا و جواد الائمه جهت خدمات رسانی به هموطنان زلزله زده خبر داد.
« خبر فعالیت ها »             1396/8/28 *** 21:16:35             تعداد بازدید: 354
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز از اعزام خادمان دو موکب نورالشهدا و جواد الائمه جهت خدمات رسانی به هموطنان زلزله زده خبر داد
  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، سلیمان شکری گفت: در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و در پاسخ به فراخوان کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی، دو موکب نورالشهدا و جوادالائمه(ع) استان جهت یاری به هموطنان زلزله زده اعلام آمادگی کرده و عازم کرمانشاه شدند.

وی افزود: موکب نورالشهدا که متشکل از جوانان جهادی است علاوه بر توزیع اقلام غذایی، بهداشتی در منطقه کوره سفید گیلان غرب، به فعالیت‌های عمرانی و امدادی نیز مشغول هستند.

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین استان البرز ادامه داد: خادم موکب جواد الائمه علیه السلام محمدشهر نیز در سرپل ذهاب مستقر شده و با راه‌اندازی آشپزخانه و یک دستگاه نانوائی، روزانه نان گرم و غذا به مردم آسیب دیده از زلزله ارائه می دهند.

وی با بیان این مطلب که موکب جوادالائمه علیه السلام در ایام اربعین در عراق برپا بود، توضیح داد: در کربلای معلی در ایام اربعین حسینی 1000 نفر از زائران اسکان داده شد و روزانه سه وعده غذایی گرم تقدیم زوار شد.

شکری گفت: همچنین اقلام و موادغذایی به ارزش بیش از 50میلیون تومان که مربوط به موکب‌های استان البرز در نجف اشرف بود در قالب یک تریلر به مقصد مناطق زلزله زده ارسال شد. 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز یادآور شد: اربعین امسال 6موکب از استان البرز در شهرهای نجف، کربلا و مسیر پیاده روی اربعین برپا بود که روزانه پذیرای 35هزار زائر بودند..


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها