تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
یک بار دیگر در محرم 1396 امام حسین (ع) پیروز شد .
بیانیه ستاد بازسازی عتباتن عالیات کرج در پیروزی لشکر اسلام براستکبار جهانی صهیونیسم و وهابیت وداعش
« خبر اطلاع رسانی »             1396/9/1 *** 20:35:15             تعداد بازدید: 249

 

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ

 

اِذاجاء نَصرُالله ِ وَالفَتح وَ رَاَیتَ النّاسَ یَدخُلُونَ فی دینِ اللهِ اَفواجا. فَسَبِّح بِحَمدِه رَبّکَ وَاستَغفِرهُ اِنّهُ کانَ توّاباً

یک بار دیگر در محرم 1396 امام حسین (ع) پیروز شد . و برجمله ی ناب امام خمینی (ره) جاودانگی تازه بخشید که: "این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است ".

محرم و صفربه پایان رسید وماه ربیع آغاز گشت .در آغازین روز این ماه ، مژده ی پیروزی بزرگ اسلام در "عصر خمینی و خامنه ای" در جهان طنین انداز شد .بت بزرگ داعش شکست و پایان سیطره ی استکبار جهانی و صهیو نیسم بین الملل در پهنه ی گسترده ای از جهان با پایمردی مردان مرد و جهان پهلوانان دلیر اسلام به دنیا اعلام شد .

چه تقارن مبارکی ! ماه ربیع ، هفته ی بسیج  و پایان داعش     الحمد لله رب العالمین .

پس از شش سال تاخت وتاز دشمنان اسلام ، قتل و غارت و تجاوز ، اعدامهای دسته جمعی و هولناک ،زنده زنده دفن کردن انسانهای بیگناه ،سوزاندن ،کشتن افراد جلوی چشم خانواده و بچه ها و نمایش عکسها و فیلمهای این فجایع مخوف بطور گسترده در جهان و......

با رهبری داهیانه و شجاعانه ی امام خامنه ای و دور اندیشی پیامبرگونه ی این فرزند پاک زهرا(س) و هوشیاری و زعامت آیت الله العظمی سیستانی ، خصوصا با فتوای تاریخی شان ، مبارزه ی قاطعانه با این جرثومه های فساد وتباهی و نقشه های شیطانی سران استکبار ، یکی پس از دیگری برآب شد و هر روز پیروزی های شگرفی درلشکر اسلام رخ داد .

مبارزه و جهاد خالصانه ی مدافعان حرم ، با نثار و ایثار خون سربازان دلیر اسلام از ایران و افغانستان وپاکستان و لبنان در قالب بسیجی های عالم اسلام ولشکرهای فاطمیون افغانستان و حیدریون پاکستان و حشد الشعبی مقدس عراق و ارتشیان دلاور این کشور ها و جوانان ولایتمدار لبنان  به رهبری سلاله پاک رسول خدا  سید حسن نصرالله و همگی تحت فرماندهی و سرداریِ بزرگ فرزند اسلام و ایران ، سردار شکست ناپذیر و پرافتخارجهان اسلام ، سردار قاسم سلیمانی  ، حماسه های بزرگی آفریدندو دشمنان انسانیت را از تک تک شهرهای عراق و سوریه بیرون راندند و جهان را از لوث وجود گروهک تکفیری صهیونیستی و وهابی داعش پاک کردند . و بساط به اصطلاح دولت خود خوانده شان را از بیخ و بن برکندند .

درود برامام خامنه ای      سلام بر آیت الله سیستانی ، سلامت و عظمت همیشگی برای سردار سلیمانی

عنایات خاص خداوندی بر شهیدان مدافع حرم و تمامی لشکریان امام زمان (عج)

ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج این پیروزیهای عظیم را به ساحت مقدس قلب عالم امکان، حضرت صاحب الزمان (عج) و امام خامنه ای و مسلمانان جهان خصوصا مردم عراق و سوریه و لبنان تبریک و تهنیت عرض می نماید .

به امید پیروزی نهایی اسلام در تمامی نقاط گیتی( و ان شاالله به زودی در یمن و بحرین ) و ننگ ونفرین ابدی برسران استکبار جهانی ، شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار  و صهیونیسم و وهابیت مزدور .

                                                                                                                                نَصرٌ مِن الله وَ فَتحٌ قَریب

                                              روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها