تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
کارگروه آموزش عالی
کارگروه آموزش عالی ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج آغاز بکار نمود .
« خبر فعالیت ها »             1396/9/28 *** 15:11:9             تعداد بازدید: 376

با توجه به اینکه شهرستان کرج یکی از قطب های دانشگاهی کشور می باشد و بیش از 6 دستگاه آموزشی بنام دانشگاه و دانشکده در این شهر مستقر می باشند . ستاد باز سازی عتبات عالیات کرج تصمیم گرفت جهت تعامل بیشتر و هماهنگی بهتر و نزدیکتر با این واحد های دانشگاهی ، کارگروه "آموزش عالی" را بطور مستقل از سایر کارگروه های " جذب و مشارکتهای مردمی "ستاد راه اندازی نماید .

بدین منظور تعدای از اساتید دانشگاه ها وافرادی که با این نهاد ها ارتباط مستقیم داشته و سالها به عنوان مسئول یا استاد در دانشگاه ها همکاری می نمودند را به عنوان اعضای این کارگروه برگزید . این عزیزان خیلی زود فعالیت خود را آغاز نمودند . با هماهنگی لازم در اولین قدم با مسئولین مدیریتی -آموزشی و فرهنگی این مراکز رایزنی و همکاری ستاد با آنها را آغاز نمودند .

در اولین گام به دانشگاه بزرگ " خوارزمی " مراجعه و با مسئولین این نهاد علمی به تبادل نظر پرداختند . قرار شد در گامهای بعدی تمامی واحد های اداری و آموزشی و فرهنگی و بسیج اساتید و دانشجویی و سایر واحد های مربوطه ،طبق بر نامه ریزی مشخص همکاری تنگاتنگی با ستاد بازسازی عتبات عالیات داشته باشند و در امر ترویج فرهنگ غنی اسلامی و اهداف عالیه ستاد بازسازی  نقش بسیار پر رنگ تری را ایفا نمایند و در امر اعتلا و ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در بازسازی اعتاب مقدس مشارکت فعال تری داشته باشند وهمچنین  هدایا و نذورات اساتید -کادر اداری و دانشجویان عزیز را در امر بازسازی و توسعه حرمهای مطهر ائمه (ع) جمع آوری و به حساب ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج واریز نمایند .

در گام بعدی همین مراحل و امور در دانشگاه " پیام نور کرج " اجرا خواهد شد .

ان شاالله به زودی در سایر دانشگاه ها و دانشکده های سطح استان البرز و شهرستان کرج با هماهنگی لازم تفاهم نامه هایی هم با آنها در این امر نورانی انعقاد خواهد شد .

تصاویر فوق جلسه هماهنگی با مسئولین دانشگاه خوارزمی

 

جلسه هماهنگی اولیه با نماینده محترم ولی فقیه در دانشگاه پیام نور کرج


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها