تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
زائران ایرانی به زودی عازم سوریه می شوند
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: تعهدات سفر‌های زیارتی و سوریه درحال انجام است.
« خبر اطلاع رسانی »             1396/10/1 *** 19:57:23             تعداد بازدید: 334

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: تعهدات سفر‌های زیارتی و سوریه درحال انجام است.

به گزارش میزان، محسن نظافتی در خصوص راه‌اندازی کاروان‌های سفر به سوریه گفت: در حال حاضر تقاضای مردم برای سفر به کشور سوریه با افزایش روبرو شده است در همین راستا به زودی پس از بررسی زیرساخت‌ها و پیوست‌های امنیتی بستر لازم برای اعزام زائران به سوریه فراهم می‌شود.

وی افزود: مسائل امنیتی و پرواز به سمت سوریه از لحاظ امنیتی یکی ازحساسیت‌های سازمان حج و زیارت است بنابراین پس از بررسی و اطمینان کامل از رفع مشکلات، سفر به سوریه آغاز خواهد شد. در حال حاضر مذاکرات متعددی با کشور سوریه انجام شده و بر طبق اعلام طرف سوری هتل‌های شهر دمشق بازسازی شده و آماده پذیرایی از زائران ایرانی است.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت در خصوص تبلیغات انتشار یافته در فضای مجازی نسبت به ثبت‌نام شهروندان برای سفر به سوریه عنوان کرد: اخیرا افرادی با تبلیغات گسترده در فضای مجازی ادعا می‌کنند که می توانند زائر به سوریه ببرند که این موارد به هیچ وجه مورد تائید سازمان حج و زیارت مورد تائید نیست و قطعا از لحاظ امنیتی مشکلات متعددی دارد.

نظافتی در ادامه اذعان داشت: به منظور رعایت حقوق زائرین و ارائه خدمات به ایشان توصیه می‌شود از ثبت‌نام و پرداخت هرگونه مبالغ به اینگونه دفاتر خودداری کنند و منتظر اقدامات سازمان حج و زیارت مبنی بر آغاز ثبت‌نام‌ها و راه‌اندازی کاروان‌های سوریه بمانند.

وی گفت: براساس مذاکرات و پیگیری های انجام شده اعزام زائران به سوریه از طریق هوایی انجام خواهد شد و تا فراهم شدن شرایط لازم، اعزام از طریق مسیر‌های زمینی امکان‌پذیر نیست.

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها