تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
8 سال خبر - عکس- اطلاعات
دعوت به یک تور دیدنی وخواندنی .
« خبر اطلاع رسانی »             1396/12/24 *** 2:4:13             تعداد بازدید: 266

این مطالب فقط برای عنایت بیشتر یادآوری گردیده .فقط می خواهیم توجه خاص شما را جلب نماییم .

بازدید کنندگان گرامی  و عزیزانی که به تازگی از این سایت بازدید فرموده اید .

اگر دوست دارید با فعالیتهای بیشتر ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور و خصوصا ستاد های استان البرز و شهرستان کرج بیشتر آشنا شوید و از پروژه های انجام شده . آمار و اطلاعات و عملکرد ستاد کرج  آگاهی بیشتری داشته باشید ، از شما دعوت می کنیم  از قسمت

( مشاهده تمامی اخبار ) در همین صفحه و قسمت (عملکرد ستاد ) بازدید فرمایید .

* در صورتی که تمایل دارید از تصاویر حرمها و پروژه های انجام شده دیدن فرمایید به قسمت (گالری ) سر بزنید .

*  اگر تمایل دارید از دلنوشته های زیبا در مورد عاشورا و امام حسین (ع) ، خصوصا از قلم دانش آموزان لذت ببرید ، قسمت ( دلنوشته ها ) را کلیک فرمایید .

اگر احادیث و روایاتی راجع به لزوم واهمیت بازسازی و تعمیر حرمها را میخواهید مطاله فرمایید ، یا سخنان و نظرات رهبر معظم انقلاب و آیات عظام را در این مورد میخواهید بدانید ، به قسمت (سخنان بزرگان ) مراجعه فرمایید . 

*  اگر میخواهید اطلاعاتی راجع به تاریخچه ساخت حرمها بدانید .  از مسائل مهم بهداشتی و امنیتی سفر به عتبات عالیات بیشتر بدانید ویا از آدرس و تلفن دفاتر زیارتی در سطح استان البرز اطلاعاتی داشته باشید به قسمت ( راهنمای سفر) همین سایت مراجعه فرمایید .

*  اگر دوست دارید کودکان شما از این سایت لذت ببرند و داستان و شعر و نقاشی و قرآن و....... را  در محیطی بسیار زیبا و جذاب ببینند به قسمت ( کودک و نوجوان) در سمت راست همین صفحه مراجعه فرمایید .

*  اگر میخواهید با ستادبصورت خلاصه آشنا شوید و آدرس و تلفن و سایر اطلاعات ستاد را یکجا ببینید  از بالای همین صفحه (در باره ما ) را کلیک فرمایید.

**  و خیلی خیلی خوشحال خواهیم شد که نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطالب سایت و ستاد بازسازی عتبات عالیات با ما در میان بگذارید . برای این امر ، از بالای همین صفحه ( تماس با ما ) را انتخاب فرمایید .

قبلا از توجه و محبتهای شما نهایت تشکر و قدر دانی را اعلام میداریم .

روابط عمومی و امور فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها