تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/1/3
نسخه چاپی
برکات سومین جمعه رمضان
« خبر فعالیت ها »             جمعه، 1397/3/11 *** 18:23:8             تعداد بازدید: 358

با عنایت خداوند متعال ، طبق برنامه ی هرساله ، امسال نیز در سومین جمعه ماه مبارک رمضان  خادمین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج گامی نورانی در راه خدمت به اهل بیت علیهم السلام برداشتند .

برای اجرای این مهم ، مسئولین ستاد با امام جمعه محترم و ستاد نمازجمعه کرج هماهنگی لازم را انجام دادند و قرار شد سخنران قبل از خطبه های نمازجمعه این هفته حاج آقا شکری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز باشند .

 

 

ایشان سخنرانی خود را در سه بخش درمورد گزارشهایی از روند بازسازی و توسعه حرمهای شریف ائمه (ع) وپروژه های در دست اجرای ستاد کشور - عملکرد ستاد استان البرز و ستاد کرج ارائه فرمودند .و راههای مشارکت بیشتر مردم ولایتمدار و نمازگزاران جمعه و همچنین برنامه های این ستاد در سال 97 را تبیین نمودند و تاکید خاص داشتند بر مشارکت بیشتر مردم استان البرز در ساخت صحن مطهر حضرت " زینب کبری (س) " در حرم مطهر سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در کربلا .

امام جمعه محترم کرج نیز در خطبه های خویش اهمیت و ضرورت مشارکت مردم در بازسازی و توسعه حرمهای مطهر امامان را تاکید فرمودند و عنوان کردند که در نماز جمعه این هفته نذورات و هدایای مردم توسط خادمین ستاد بازسازی در بین نمازگزاران جمع آوری خواهد شد .

درپایان خطبه ها و قبل از اقامه نماز عصر خادمین ستاد بازسازی هدایا و نذورات را در بین صفوف به هم فشرده نمازگزاران محترم جمع آوری نمودند .

" گروه پرچم" این ستاد نیز پرچمهای مقدس و مطهّر حرم امام حسین (علیه السلام ) و حضرت ابا الفضل العباس (علیه السلام) در بین نمازگزاران بردند و عاشقان اهل بیت براین پرچمها بوسه زده و تبر ک جستند .

 

توزیع نشریه ماهنامه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز بین نمازگزاران


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها