تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/1/3
نسخه چاپی
افزایش قیمت ۶۰ درصدی سفرهای هوایی و ۴۰ درصدی سفرهای زمینی به عتبات عالیات
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: باتوجه به افزایش نرخ دلار ۶۰ درصد هزینه سفرهای هوایی و ۴۰ درصد سفرهای زمینی افزایش پیدا کرده است.
« خبر اطلاع رسانی »             شنبه، 1397/6/3 *** 22:33:31             تعداد بازدید: 158

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: باتوجه به افزایش نرخ دلار ۶۰ درصد هزینه سفرهای هوایی و ۴۰ درصد سفرهای زمینی افزایش پیدا کرده است.

افزایش قیمت ۶۰ درصدی سفرهای هوایی و ۴۰ درصد سفرهای زمینی به عتبات عالیاتمرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛در خصوص افزایش هزینه سفر به عتبات اظهار کرد: با توجه به افزایش نرخ دلار و بلیت هواپیما هزینه سفر کاروان‌های هوایی به عتبات عالیات ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی در ادامه بیان کرد: تا قبل از تغییرات در نرخ ارز هزینه سفرهای هوایی به عتبات حدود دو میلیون و صد هزار تومان بود که امروز با توجه به  تغییرات نرخ دلار به حدود سه میلیون و چهارصد هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

آقایی در خصوص هزینه سفرهای زمینی به عتبات عالیات گفت:هزینه سفرهای زمینی به عتبات نیز حدود ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی در پایان مطرح کرد: امیدواریم با توجه به سیاست های کلان نظام که همیشه از سفرهای زیارتی حمایت می کردند تجدید نظری در قیمت ارز صورت گیرد تا تشرف زائران به عتبات عالیات تسهیل شود


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها