تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/1/3
نسخه چاپی
همنوا با زینب کبری (س)
همایش همنوا با زینب کبری (س) بزرگ پرچمدار حماسه کربلا در تاریخ 97/6/17 در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد .
« خبر فعالیت ها »             یکشنبه، 1397/6/18 *** 22:51:43             تعداد بازدید: 156

در این همایش نورانی که برای ششمین سال متوالی برگزار گردید تعداد زیادی از مبلغات و بانوان بسیجی و خواهران نماینده ستاد بازسازی در مساجد وهیاتها و سایر مکانهای مذهبی و چندی از مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و شهرستان کرج حضور داشتند . این همایش هر ساله به همت امور بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز بر گزار می گردد .

 

 

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری نوجوان ، حاج آقا شکری ریاست ستاد بازسازی عتبالت عالیات استان البرز به حضار خوشامد گویی داشتند .سپس حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا قنبر پور بیانات مبسوطی در مورد اهمیت زن در اسلام و تاریخچه سیاه غرب و غیر مسلمین در برخورد با زنان در اعصار گذشته ایراد نمودند .

سپس تعزیه ای زیبا از گفتگوی حضرت ابالفضل العباس (ع) و حضرت زینب کبری (س) به اجرا در آمد و حال و هوای خاصی به محفل نورانی بخشید .

خانم میرزاپور مسئول امور بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در ادامه همایش ، ضمن خوشامد گویی به حضار و تشکر و قدر دانی از تلاش خواهران در تبلیغ و توسعه فرهنگ حسینی و جمع آوری هدایا و نذورات مردمی سخنرانی داشتند واعلام نمودند با توجه به این که بحمدالله ساخت صحن حضرت زهرا (س) به زودی به پایان می رسد .امسال تلاش ما برای جمع آوری هدایا ونذورات برای ساخت صحن حضرت زینب (س) می باشد و سعی داریم تعداد زیادی سند افتخار برای ساخت این صحن مطهر به خیرین عزیزی که دراین میدان نور و معرفت مشارکت می نمایند اهدا نماییم .

در حین برگزاری همایش ،نماهنگهای زیبایی نیز پخش می شد . در پایان مراسم به تعدادی از بانوان شرکت کننده از تمامی ستاد های تابعه استان البرز هدایایی به قید قرعه برای کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعطا گردید .

 

پذیرایی از حضار قبل از ورود به سالن همایش

 

مصاحبه سیمای البرز با حاج آقا شکری در حین برگزاری همایش

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها