امروز:

برگزاری همایش یاوران حسینی
« خبر فعالیت ها »             چهار شنبه، 1397/7/18 *** 15:16:56             تعداد بازدید: 163

سه شنبه 97/7/17 سالن کانون امام علی آموزش و پرورش استان البرز، شاهد برگزاری هفتمین همایش یاوران حسینی بود .

در این همایش نورانی برادر مهرانی نیا معاون محترم پرورشی آموزش و پرورش استان البرز -جمعی دیگر از مسئولین نواحی چهارگانه آموزش و پرورش شهرستان کرج به همراه مدیران -معلمان و نمایندگان مدارس شرکت داشتنند. حاج آقا شکری رئیس ستاد بازسازسازی عبات عالیات استان البرز و حاج آقا خیر خواهان رئیس وجمعی از مسولین  ستاد بازسازی کرج نیز از اعضای حاضر این محفل بودند .

 

ابتدا حاج آقا شکری از حضار شرکت کننده تشکر و به آنان خیر مقدم عرض کردند . سپس در مورد اهمیت بازسازی وتعمیر حرمهای ائمه علیهم السلام سخن گفتند و از همکاری وهماهنگی  خوب مسئولین و مدیران و معلمان نواحی چهارگانه در امر بازسازی و اجرای "طرح یاوران حسینی " تقدیر و تشکر نمودند .و تاکید نمودند همه باید نهایت تلاش خود را در امر بازسازی عتبات بکار بگیریم .ایشان در ادامه از مدیران و معلمان و کادر محترم اداری این نواحی درخواست نمودند ضمن شرکت در بازسازی عتبات و تکمیل فرمهای داوطلبانه کسر از حقوق به این منظور، در امر پذیرایی از زائرین اربعین حسینی و مشارکت فعال در " حماسه پیاده روی اربعین" که باعث افتخار اسلام و شیعه گردیده و بزرگترین گردهمایی جهان شده است نیز تلاش مضاعف داشته باشند .

برادر مهرانی نیا نیز ضمن تشکر از ستاد و همکاران خودشان در برگزاری طرح و همایش یاوران حسینی این عزیزان را در تداوم این امر مقدس تشویق نمودند . اهمیت و ثواب و پاداش الهی برای مشارکت کنندگان در این وظیفه الهی را برشمردند .

خانم فتحی ، یکی از دانش آموزان نیز دلنوشته ی زیبای خود را که در طرح یاوران حسینی با عنوان " نامه ای به امام حسین (ع) نوشته بودند برای حضار قرائت کردند که مورد توجه خاص آنان  قرارگرفته و حال و هوای خاصی به مجلس بخشید .

گروه پرچمگردانی ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج پرچم مقدس حرم امام حسین (ع) را بین حضار آوردند و همراه با نوای آقای فلاح ، عزیزان حضار ، این پرچم مقدس را زیارت کرده و هدایا و نذورات خورا برای بازسازی از حرمهای اهل بیت بر روی این پرچم قرار دادند .