امروز:

بیانیه ستاد بازسازی عتبات عالیات در تجلیل از موکب‌های ایرانی
پیاده‌روی اربعین پدیده ای الهی و مظهر عشق همراه با بصیرت است.
« خبر اطلاع رسانی »             یکشنبه، 1397/8/13 *** 10:42:3             تعداد بازدید: 204

بیانیه ستاد بازسازی عتبات عالیات در تجلیل از موکب‌های ایرانی
 
ستاد بازسازی عتبات عالیات طی بیانیه‌ای از زحمات خادمان موکب‌ها و خیرانی که در فیض میزبانی از زائران اربعین مشارکت داشتند، تجلیل کرد
  

متن بیانیه به این شرح است: 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)

پیاده‌روی اربعین پدیده ای الهی و مظهر عشق همراه با بصیرت است.

برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری(3/9/95)

 

اربعین شهادت سالار شهیدان دوباره دوستداران حسین بن علی(ع) را به سوی خود خواند و شیفتگان او لبیک گویان آزادگی، عدالت طلبی اش را ستودند و با آرمانهای قیام عاشورایش تجدید بیعت کردند. آری این محبت بی پیرایه بر مدار حسین (ع) است که باشکوه ترین اجتماع معنوی جهان را با حضور میلیونها زائر و خادم از سراسر جهان برگزار می کند.

به لطف همراهی برجسته خادمان و متبرعین گرانقدر از جای جای میهن اسلامی، مجموعه ستاد بازسازی عتبات عالیات با همکاری مسئولین و همکاران نهادهای همراه و مشارکت کننده ستاد مرکزی اربعین حسینی؛ با قوت و توان به انجام وظیفه و ارائه تسهیلات به زائرین عزیز موسم اربعین حسینی پرداخت .

علیرغم کارشکنی های اقتصادی استکبار جهانی؛ حضور چشمگیر زائران و قلبهای مملو از عشق ایشان و مساعدت آنها و تمامی دستگاههای دست اندرکار ما را در پشتیبانی از برگزاری این سنت حسنه از مرزهای مهران ، شلمچه و چزابه تا مسیرهای منتهی به نجف اشرف و کربلای معلی و حرمهای شریف ائمه معصوم یاری نمود  تا امسال نیز کنگره عظیم راهپیمایی اربعین حسینی ایمن و آرام برپا شده و کربلا میقات عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) و این گردهمایی مظهر ایستادگی و ایمان عدالت خواهان عالم باشد.

کمیته مشارکتهای مردمی،اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی(ع) به سهم خود از تمامی هموطنان، همکاران، دست اندرکاران از نهادها و ارگانهای کشوری و لشکری، دولت و ملت بزرگوار عراق  که با کوشش فراوان و عزم والا در حمایت از برپایی این آیین شکوهمند کمک نمودند؛ تقدیر و تشکر به عمل می آورد.

آجرک الله

ستاد بازسازی عتبات عالیات

کمیته مشارکتهای مردمی،اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی(ع)