تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
عملکرد سال1393
لطفا برای دیدن مطالب کامل متن و تصاویر تامل فرمایید.(حجم فایل زیاداست وکمی طول می کشدتا کامل بازشود.)
« عملکرد ستاد ستادکرج »       1394/3/6 *** 10:27:31       تعداد بازدید: 2154

 

 

امروز شهر ما، آكنده از عطر حضور تو است؛ اما دود گناهها كوچه پس كوچه‌های جهان را فرا گرفته و ديده‌ها به انواع فسادها و نابرابریها تاريكند. دستها به خيانت باز و به التماس دراز شده است پاها در طلب يك لقمه نان به سوی جباران كشيده شده است دلها سرگرم دنيای تاريك غفلت زا است و فكرها سرگرم زندگی پر فريب… زندگی سراسر دوری از تو.
اما فردا، اين حضورعطر تو به عطر "ظهور" مبدل ميشود و ديوار بلند و سياهی كه بنا كرديم فرو میریزد.  

مشام و ديده و دست و پا و دل و فكر آن گونه ميشود كه تو می پسندی و دلها شيدای تو كه قلب جهانی و اگر نباشی جهان را تپشی نيست. پاها رونده به سوی ياری تو ، كه گوهرهای نهفته در دل خاك و آب را نمايان ميكنی، برای فردا، و اثری از فقر و فلاكت را نميگذاری. دستهايمان گشوده  به سوی آسمان به دعا برای تو چشمهايمان در انتظار رويت جمال نورانی تو

بيا تا كوچه پس كوچه ها و حتی درون خانه ها را عدالت پر كند. بيا تا هر چه زودتر جهان ما آكنده به عطرت گردد.

(جملات استفاده شده در بالای صفحات از مناجات خمس عشر انتخاب شده اند)

 

 

الف – کلیـــــــــات                 

 

با عنایت به وضعیت اقتصادی  ناشی از تحریمها و سیاست های عمومی استکبار جهانی و وضعیت معیشتی شهروندان  ، به حول وقوه الهی وتوجهات اهل بیت(علیهم السلام ) هدایا ونذورات جمع آوری شده سال 93 بسیار چشمگیر بوده است  و این مهم ، فقط با عنایات حضرت حق و ائمه طاهرین (علیهم السلام ) و تلاش چشمگیر همکاران این ستاد بدست آمده است .

از درگاه حقتعالی این لطف و عنایت الهی را سپاسگزاریم و برای سالهای آتی  نیز توفیق بیش از پیش را ازپیشگاه حضرت احدیت و ائمه اطهار ( ع) خواستاریم .

جمع کل درآمدهای نقدی مبلغ 197ر581ر178ر14 ريال می باشد.

-زیور آلات  جمع آوری شده به ارزش 600ر154ر122ر2    ریال

- اهدای یک واحد آپارتمان مبلغ  000ر000ر500ر1   ريال

جمع کل هدایا ونذورات نقدی و غیر نقدی   797ر735ر800ر17     ریال

  • استقبال از زائر حرم "بهشت تا بهشت"(از ورودی کمالشهرو اجرای برنامه ها وسخنرانی در مسجد کمالشهر اردوگاه قدس مراسم بزرگ سپاه در امامزاده محمد راهپیمایی به همراه ایشان در داخل شهر کرج و مراسم در کنار شهدای گمنام در داخل مصلی وکنار ضریح (درحال ساخت ) حبیب بن مظاهر وشهر گرمدره)